وب سایت شرکت خدماتی نظافتی حریم پاک

  فروش iptv

      در ایالات متحده، سازندگانی مانند 3Com گزارش می دهند  خرید اکانت ایپی تی وی  که تقریباً نیمی از کل تلفن های تجاری جدید فروخته شده مدل های VoIP هستند. بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، در سال 2012، 42 میلیون نفر به طور منظم از تلفن های VoIP در ایالات متحده استفاده می کردند.
      شرکت‌های تلفنی که فقط خدمات VoIP را ارائه می‌دهند، هنوز بسیار کوچکتر از رقبای PSTN خود هستند. یکی از ارائه دهندگان پیشرو، Vonage، تا ژوئن 2011، 2.4 میلیون مشتری ثبت شده داشت، اما در فوریه 2017 "نزدیک به 2 میلیون مشتری در سراسر جهان" را گزارش کرد (مشخص نیست که آیا این ارقام مستقیماً قابل مقایسه هستند یا خیر، اما آنها از همان جمله آمده اند. صفحه "درباره" در وب سایت آنها در زمان های مختلف).
      برآوردهای صنعت حاکی از آن است که تا پایان سال 2015 بین 100 تا 200 میلیون مشترک VoIP در سراسر جهان وجود داشته است، اگرچه تنها 6 کشور (ایالات متحده آمریکا، چین، ژاپن، کره جنوبی، فرانسه و آلمان) حدود 80 درصد از بازار را تشکیل می دهند.
      یک مطالعه توسط Future Market Insights پیش‌بینی کرد که ارزش Ip tv    بازار جهانی VOIP تا سال 2020 به 204.8 میلیارد دلار خواهد رسید که شامل حدود 200 میلیون مشترک می‌شود.

  در آینده، با ادامه همگرایی اینترنت پهن باند و تلفن سنتی، شکاف شدید بین PSTN و اینترنت احتمالاً از بین خواهد رفت. برای مثال مشاهده صفحات وب با پیوندهای قابل کلیک که تماس    ای پی تی وی  فوری VoIP با نمایندگان فروش برقرار می کنند بسیار رایج تر خواهد بود. تماس‌های تلفنی نیز احتمالاً پیچیده‌تر می‌شوند، برای مثال، با تماس ویدیویی چند طرفه از طریق VoIP که به طور فزاینده‌ای جایگزین تماس‌های دو طرفه فقط صوتی از طریق PSTN می‌شود، و تماس‌های VoIP استریو جایگزین تماس‌های تک PSTN می‌شوند.
  یگنال من ضعیف است ...")، و اتصالات تماس سریع تر را ارائه می دهد، خرید ای پی تی وی اما همچنان از VOIP "رومیزی" قابل اعتمادتر است. که از اتصال اینترنت ثابت و پایدارتری استفاده می کند. اگر تلفن نسبتاً جدیدی دارید، احتمالاً یک نماد کوچک در ناحیه وضعیت پیدا خواهید کرد که نشان می دهد VoLTE فعال است - و گزینه ای در تنظیمات خود برای روشن و خاموش کردن آن. در حال حاضر، VoLTE یک گزینه مفید برای کاربران تلفن همراه است، اما برنامه این است

   

   


       

      

     تماس با ما

  تلفن : 2233445

  همراه مدیریت : 0912033012

  آدرس : تهران - آرژانتین - خیابان نهم

  شماره تلگرام و واتساپ : 0912122235

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای خدمات نظافتی حریم پاک محفوظ می باشد.
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید

  منوی اصلی سایت