وب سایت شرکت خدماتی نظافتی حریم پاک

  هنگام سوار شدن به هواپیما،


  هنگام سوار شدن به هواپیما، دیدن ظاهر جدید محصول در تمام کابین‌ها، به ویژه کلاس بالا که طراحی مجدد کاملی داشته است،  بلیط هواپیما  شگفت‌انگیز بود. از کلاس بالا گرفته تا پریمیوم اکونومی و اکونومی، یک گزینه عالی برای متناسب با همه بودجه ها برای گروه ها وجود دارد.

  من برای پرواز خروجی به نیویورک در کابین پریمیوم اکونومی نشسته بودم. در اینجا پیکربندی دو یا سه و دو است که صندلی آن 38 اینچ زمین دارد و تا 7 اینچ دراز می‌کشد. صندلی‌ها بسیار راحت هستند و روکشی چرمی قهوه‌ای با فضای پا زیادی برای کشیده شدن دارند. همچنین یک تکیه گاه / میز کوچک بین صندلی ها وجود دارد که برای قرار دادن نوشیدنی روی آن مفید است. غذاهایی که در کشتی در Premium Economy سرو می شود، خوشمزه است. انتخاب خوبی از وعده های غذایی وجود داشت، با انتخاب هایی از جمله گوشت مرغ و قارچ، گوشت خوک سرخ شده با مارچوبه و ریکوتا gnocchi. علاوه بر این، برای این پرواز ویژه، استاد پتیسیر اریک لانلارد با ویرجین آتلانتیک جفت شده بود تا یک «چای مایل های بالا» تهیه کند. او "Red Velvet Macaron" را خلق کرد که شگفت انگیز بود!

  در مورد کابین اقتصادی ( تصویر )، صندلی‌ها با پیکربندی 3-3-3 با فضای پای سخاوتمندانه (31 اینچ زمین) و بلیط هواپیما مشهد تهران   صندلی‌های عرض 18 اینچ قرار گرفته‌اند. صفحه نمایش های سرگرمی در حین پرواز ارتقا یافته اند و اکنون 11.6 اینچ هستند. این هواپیما همچنین دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های جت‌لگ جنگی مانند فشار و رطوبت کابین بهتر، موتورهای ساکت‌تر و نور طبیعی بیشتر نسبت به جت‌های معمولی است.

  تماس با ما

  تلفن : 2233445

  همراه مدیریت : 0912033012

  آدرس : تهران - آرژانتین - خیابان نهم

  شماره تلگرام و واتساپ : 0912122235

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای خدمات نظافتی حریم پاک محفوظ می باشد.
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید

  منوی اصلی سایت