وب سایت شرکت خدماتی نظافتی حریم پاک

  برنامه زمانی خود را انتخاب کنید

  برای 60 سال، تیم حرفه ای هوانوردی ما برای ایجاد تجربیات چارتر سفارشی، فراتر از آن عمل کرده اند. چه برای کسب و کار و چه  بلیط هواپیما   برای تفریح ​​سفر می کنید، کارشناسان ما همیشه 24 ساعته در خدمت شما هستند تا به تمامی نیازهای چارتر شما کمک کنند. با برخی از افرادی که تجربیات پرواز فوق العاده ای را ارائه می دهند، ملاقات کنید.

  در این مقاله، ما خوشحالیم که سارا گوبل، مدیر منشور جت های خصوصی در Air Partner را برجسته کنیم. سارا در حال حاضر 10 سال است که در صنعت هوانوردی کار می کند. او ابتدا در سال 2008 به عنوان بخشی از دوره کارآموزی در طول تحصیلش به Air Partner پیوست. سارا پس از 5 سال کار در بخش Commercial Jets، یک وقفه یک ساله در زمینه لجستیک، تقریباً 4 سال پیش به عنوان مدیر فروش جت های خصوصی بازگشت و از آن زمان تاکنون نقش خود را دوست داشته است. از سارا خواستیم تا درباره زمان کارش در هوانوردی و ایر پارتنر، چالش‌های سال گذشته برای چارترسازی بیشتر به ما بگوید و توصیه‌های خود را برای کسانی که برای اولین بار به دنبال چارتر شدن هستند به اشتراک بگذارد.
  Stanzione، که شرکت Jaunt در حال توسعه یک eVTOL معروف به "هواپیمای با سرعت کارکرد با روتور کاهش یافته" است، می گوید: "هرچه جوان تر باشید بلیط هواپیما مشهد تهران ، مستعد پذیرش آن بیشتر خواهید شد."

  مک دافی بوئینگ می گوید این صنعت هنوز به استانداردهای تکنولوژیک نیاز دارد، به عنوان مثال برای کنترل سیستم هایی که eVTOL ها را به یکدیگر و به ایستگاه های زمینی متصل می کند و آنها را قادر می سازد تا با خیال راحت در ارتفاعات و سرعت های مختلف پرواز کنند.

  او می‌گوید: «ما باید به آنچه از نقطه نظر ایمنی قابل قبول است برسیم.

  Stanzione فکر می کند که هوش مصنوعی بهبود یافته باید توسعه و گواهی شود. آنچه که ما واقعاً باید روی آن تمرکز کنیم این است که چگونه یک سیستم خودکار را وادار می‌کنید تا یک تماس قضاوتی برقرار کند، به خصوص در شرایط اضطراری.

  تماس با ما

  تلفن : 2233445

  همراه مدیریت : 0912033012

  آدرس : تهران - آرژانتین - خیابان نهم

  شماره تلگرام و واتساپ : 0912122235

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای خدمات نظافتی حریم پاک محفوظ می باشد.
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید

  منوی اصلی سایت