وب سایت شرکت خدماتی نظافتی حریم پاک

  بهترین اپلیکیشن های موبایل برای پیدا کردن فیلم‌ها و سریال ها

   اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های رایگان اکنون صدها کانال و سرویس را جستجو می‌کنند تا به شما در یافتن فیلم‌ها و برنامه‌های مورد علاقه کمک کنند

   

  این واقعاً یک مشکل مدرن است: شما می‌خواهید یک برنامه تلویزیونی یا فیلم خاصی را تماشا کنید که احتمالاً در جایی پخش می‌شود، اما نمی‌توانید به خاطر داشته باشید که آیا این برنامه در یک سرویس پخش اشتراکی مانند Amazon Prime، Apple TV+، Disney+، Hulu یا Netflix است یا خیر. در یک رایگان ، مانند Pluto TV یا Tubi. یا فقط به عنوان گزینه پرداخت به ازای مشاهده، برای مثال در Apple iTunes یا Vudu در دسترس است. یا شاید فیلم شما اصلاً در دسترس نیست. غربال کردن هر سرویس به طور جداگانه می تواند خسته کننده باشد.

  راه‌های ساده‌تری برای یافتن آنچه در جریان است وجود دارد.

   اکثر پخش‌کننده‌های رسانه جریانی ، از جمله Amazon Fire TV، Apple TV و Roku، چندین سرویس را برای یافتن عناوین خاص بررسی می‌کنند. بسیاری از تلویزیون های هوشمند اکنون همین کار را انجام می دهند. اما استفاده از توابع جستجو همیشه آسان نیست و می‌توان آن‌ها را در مواردی که پیدا می‌کنند محدود کرد. اغلب، من به برخی از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های تلفن همراه رایگان تکیه می‌کنم که کار شکار را بسیار بهتر انجام می‌دهند. 

  چند سال پیش، شاید ده ها برنامه یا وب سایت وجود داشت که از بین آنها می شد انتخاب کرد، اما از آن زمان گزینه ها محدود شده اند. در حال حاضر، من واقعاً فقط از دو مورد استفاده می‌کنم: JustWatch و Reelgood ، اگرچه سه مورد دیگر را نیز امتحان کرده‌ام، TV Time ، Watchworthy ، و یک برنامه کاملاً جدید به نام Qewd . من هنوز زمان زیادی را با Qewd سپری نکرده ام، که هنوز در حال آزمایش بتا است، اما ویژگی های اجتماعی جالبی دارد.

   همه این پنج ابزار رایگان در چندین سرویس پخش جریانی و همچنین برخی از برنامه‌های «TV Everywhere» جستجو می‌کنند که به شما امکان می‌دهند محتوایی را که قبلاً از طریق اشتراک تلویزیون کابلی یا ماهواره‌ای برای آن پول پرداخت کرده‌اید، پخش کنید.

  در اینجا نحوه مقایسه آنها آمده است.

   

  JustWatch

   چندی پیش، JustWatch (در بالا نشان داده شده است) با خرید رقیب GoWatchIt بازی خود را ارتقا داد و پوشش آن در طول دو سال گذشته بسیار گسترش یافته است. دارای لیست بزرگی از خدمات اشتراک پشتیبانی شده، از جمله خدمات جدیدتر مانند Apple TV+، Disney+، HBO Max، Paramount+ و Peacock. همچنین با چندین برنامه رایگان پشتیبانی شده توسط آگهی کار می کند.

   استفاده از این سرویس آسان است: شما فیلم یا نمایشی را که می خواهید تماشا کنید وارد می کنید و JustWatch به شما می گوید کجا می توانید آن را پخش کنید. اگر برای اجاره یا خرید در دسترس است، به شما نشان می دهد که کجا می توانید کمترین قیمت را پیدا کنید. JustWatch همچنین توصیه های فیلم و نمایش تلویزیونی را بر اساس آنچه افراد دیگر با سلیقه های مشابه تماشا می کنند ارائه می کند.

   صفحه اصلی سایت موارد جدید و محبوب را به شما نشان می دهد. می‌توانید با استفاده از نماد نشانک، نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را به فهرست تماشای خود اضافه کنید، و می‌توانید جستجوها را به سرویس‌هایی که قبلاً استفاده می‌کنید، با انتخاب آن‌ها از یک ردیف نماد محدود کنید.

   JustWatch عناوین را به ده‌ها روش سازمان‌دهی می‌کند، از جمله بر اساس ژانر، مواردی که دارای رتبه‌بندی بالا یا پرطرفدار هستند، و موارد جدید برای یک سرویس. حتی می‌تواند بر اساس حال و هوای شما انتخاب‌هایی را ارائه دهد. اکنون که بسیاری از سینماها دوباره باز هستند، JustWatch همچنین پنج فیلم برتر در حال پخش را به شما نشان می‌دهد و هشدارهایی را در صورت دردسترس شدن برای پخش جریانی در یکی از سرویس‌های شما ارائه می‌دهد.

   JustWatch اکنون دارای یک ویژگی Play on TV است که به شما امکان می دهد محتوای تلویزیون خود را مستقیماً از برنامه تلفن هوشمند انتخاب و پخش کنید. برای این کار باید برنامه های JustWatch را هم روی تلفن هوشمند و هم روی تلویزیون خود داشته باشید و هر دو باید به یک شبکه WiFi متصل شوند. برنامه یا فیلم را در برنامه تلفن هوشمند انتخاب می‌کنید، روی Play on TV ضربه بزنید و برنامه JustWatch TV سرویس پخش انتخابی را راه‌اندازی می‌کند. برنامه تلویزیون برای Android و Google TV، Apple TV، Fire TV، تلویزیون های هوشمند ال جی و سامسونگ و کنسول های Xbox در دسترس است. همچنین با دستگاه های Roku با استفاده از برنامه تلفن هوشمند به تنهایی کار می کند. شما به برنامه JustWatch در Roku نیاز ندارید.

   می توانید با استفاده از مرورگر وب در رایانه خود و از طریق برنامه های تلفن Android و iOS به JustWatch دسترسی پیدا کنید. یک برنامه منحصر به فرد این است که می تواند به روز رسانی معاملات روزانه در مورد اجاره و خرید را به شما ارائه دهد.

   

  Reelgood

   Reelgood اخیراً تعداد سرویس‌های استریم و کانال‌های تلویزیونی را که ردیابی می‌کند، افزایش داده است و اکنون بیش از 150 کانال را پوشش می‌دهد و در حال افزایش است. این سایتی است که من در حال حاضر بیشتر از آن استفاده می کنم.

   هنگامی که برای اولین بار ثبت نام می کنید، تمام سرویس هایی را که به آنها دسترسی دارید بررسی می کنید و Reelgood همه آنها را جستجو می کند. (این به من کمک کرد تا متوجه شوم که اکنون در چندین سرویس استریم پولی مشترک هستم - بله!) شما می توانید "رایگان" را به عنوان یک مورد جستجو اضافه کنید و به دنبال محتوای رایگان از شبکه ها، همراه با پلتفرم هایی مانند Crackle، PlutoTV، و توبی.

   Reelgood تمام خدمات عمده اشتراک، مانند Amazon Prime Video، Hulu، و Netflix را پوشش می دهد. طاقچه هایی مانند Acorn TV و Mubi. و کانال های پریمیوم، مانند HBO و Showtime. همچنین شامل Apple TV+، Disney+، HBO Max، Paramount+ و Peacock می‌شود که فقط چند مورد را فهرست می‌کند. Reelgood همچنین کانال های TV Everywhere را که می توانید در صورت اشتراک در یک بسته تلویزیون پولی سنتی پخش کنید، بررسی می کند. همچنین بخشی وجود دارد که می‌توانید مکان اجاره یا خرید فیلم‌های جدیدتر را از سرویس‌های پرداخت به ازای مشاهده مانند آمازون، اپل آیتونز و وودو پیدا کنید.

   می‌توانید بر اساس عنوان یا ژانر مرور کنید، یا به سادگی در ردیف‌هایی از محتوای توصیه‌شده که تحت عنوان‌هایی مانند «محبوب‌ها»، «پرطرفدار» و «جدید» سازمان‌دهی شده‌اند، پیمایش کنید. همچنین می‌توانید آنچه را که به‌زودی می‌آید و آنچه به‌زودی می‌رود را کشف کنید تا به شما در اولویت‌بندی موارد بعدی کمک کند. هنگامی که چیزی را پیدا کردید که می‌خواهید تماشا کنید، دکمه پخش را فشار دهید و آن سرویس با نمایش شما راه‌اندازی می‌شود. 

  با استفاده از ویژگی Play to TV برنامه Reelgood، می‌توانید روی هر محتوایی که جستجوی شما پیدا می‌شود کلیک کنید تا شروع به تماشای تلویزیون هوشمند خود کنید.

   این سرویس همچنین به شما امکان می دهد نمایش ها و فیلم ها را دنبال کنید. برای نمایش‌های تلویزیونی، روی «Track Series» در کارت محصول نمایش کلیک کنید تا مجموعه‌ای از قسمت‌های تماشا نشده بسازید. برای فیلم‌ها، روی دکمه «Want to See» روی عنوان کلیک کنید تا آن را به فهرست تماشا اضافه کنید. بخش «تماشا بعدی» وقتی قسمت‌ها یا فیلم‌های جدید در دسترس هستند، به شما اطلاع می‌دهند.

   

  ویژگی Reelgood's Play to TV به شما امکان می دهد هر چیزی را که در برنامه Reelgood موجود است را مستقیماً در تلویزیون هوشمند خود فقط با کلیک بر روی نماد پخش کنید. در حال حاضر این ویژگی در تلویزیون های هوشمند Android، Fire TV، LG و Roku پشتیبانی می شود. وقتی برنامه‌ای را انتخاب می‌کنید، فهرستی از دستگاه‌های پشتیبانی‌شده در شبکه WiFi را به شما نشان می‌دهد، و شما به سادگی روی یکی که می‌خواهید آن را پخش کنید ضربه بزنید. می توانید از این برنامه به عنوان یک کنترل از راه دور تلویزیون استفاده کنید.

   می‌توانید از طریق وب‌سایت Reelgood به صورت آنلاین به آن دسترسی داشته باشید، و اکنون برنامه‌هایی برای گوشی‌های هوشمند Apple iOS و Google Android و همچنین برای Apple TV (tvOS)، Android و Fire TV، به‌علاوه تلویزیون‌های هوشمند LG دارد. هنوز برنامه Roku وجود ندارد، اما می توانید از برنامه تلفن همراه Reelgood در تلفن خود برای پخش محتوا از طریق پخش کننده Roku یا تلویزیون خود استفاده کنید.

   

  جم تی وی

   

  زمان تلویزیون

   این سرویس که خود را به عنوان یک برنامه تلویزیونی و تقویم فیلم توصیف می کند، برای من جدیدتر است. این برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد نمایش‌ها و فیلم‌ها را ردیابی کنید، ببینید کدام یک را باید در مرحله بعد تماشا کنید، و زمانی که برنامه‌های جدیدی که می‌خواهید تماشا کنید در دسترس قرار گرفت، اعلان دریافت کنید. همچنین می‌توانید فیلم‌ها یا نمایش‌های تلویزیونی جدید را با استفاده از نوار جستجو جستجو کنید یا با استفاده از نماد Discover در پایین صفحه، محتوای جدید را بیابید. با این حال، نمی‌توانید برنامه‌ها را مستقیماً از برنامه تماشا کنید.

   وقتی برای اولین بار بازدید می‌کنید، از شما خواسته می‌شود که نمایش‌ها و فیلم‌هایی را که تماشا می‌کنید یا می‌خواهید تماشا کنید، از فهرست پیمایشی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید یادداشت کنید که سریال تلویزیونی را کجا متوقف کرده‌اید، بنابراین یک قسمت را بلافاصله بعد از آن قسمتی که تماشا کرده‌اید شروع می‌کنید، یا اگر آن را تمام نکرده‌اید، آن را در کجا متوقف کرده‌اید.

  TV Time از شما می خواهد که انتخاب کنید کدام برنامه را تماشا می کنید یا می خواهید تماشا کنید.

   

  این برنامه دارای دو بخش اصلی است: فهرست تماشا که نمایش‌ها و فیلم‌هایی را که ردیابی می‌کنید، و قسمت‌های آینده، که به شما امکان می‌دهد در یک تقویم مطلع شوید که قسمت‌ها یا فصل‌های بعدی نمایش‌هایی که ردیابی می‌کنید در دسترس خواهند بود. علاوه بر ردیابی برنامه‌ها و فیلم‌ها و یافتن مکان تماشای آنها، توصیه‌هایی برای محتوا بر اساس آنچه تماشا کرده‌اید دریافت خواهید کرد. هنگامی که نمایشی را به عنوان تماشا شده علامت گذاری می کنید، می توانید به آن امتیاز دهید یا شکلک را به آن ضمیمه کنید و مشخص کنید که کدام شخصیت های مورد علاقه شما هستند.

   با استفاده از ویژگی Discover (به نام کاوش در وب‌سایت)، می‌توانید توصیه‌های برنامه‌ای را بر اساس نمایش‌ها یا ژانرهایی که قبلاً تماشا کرده‌اید دریافت کنید، یا ببینید کدام فیلم‌ها و سریال‌ها در میان دیگر کاربران این سرویس ترند هستند. بخش «کشف بیشتر» به شما امکان می‌دهد جستجوی خود را بر اساس ژانر، وضعیت و موارد دیگر فیلتر کنید. همچنین می‌توانید بدون دریافت اسپویل ببینید که کدام برنامه‌ها یا فیلم‌ها را دوستانتان تماشا کرده‌اند و دیگر طرفداران برنامه چه می‌گویند. می‌توانید با نظر دادن و تعامل با انجمن TV Time، «نشان‌های» مختلفی برای نمایه خود کسب کنید.

   وقتی انتخابی انجام می‌دهید، به برنامه استریم فرستاده می‌شوید، اما هیچ گزینه‌ای برای پخش مستقیم آن در تلویزیون وجود ندارد، همانطور که می‌توانید با سرویس‌های دیگر انجام دهید.

   

  قابل تماشا

   

  مانند سایر برنامه‌ها، Watchworthy به شما امکان می‌دهد با انتخاب خدماتی که در آن مشترک هستید یا استفاده می‌کنید، نمایش‌ها را پیدا کنید. چیزی که Watchworthy را متمایز می کند این است که کار خوبی برای ارائه توصیه های شخصی و جمع سپاری از شرکت مادر خود Ranker انجام می دهد. می‌توانید فهرستی از نمایش‌ها از شبکه‌های تلویزیونی و بیش از 200 سرویس استریم، از جمله موارد محبوب مانند Amazon Prime، Apple TV+، Disney+، Hulu، Paramount+، Peacock و Netflix ایجاد کنید. در حال حاضر این سرویس فیلم‌ها را ردیابی نمی‌کند، اما این شرکت می‌گوید که در رادار آن است.

   

  برای شروع، باید حدود یک دقیقه را صرف کشیدن انگشت به چپ و راست، دوست داشتن و دوست نداشتن نمایش ها کنید. (اگر کاملاً مطمئن نیستید، می‌توانید انگشت خود را به سمت بالا بکشید.) سپس، Watchworthy شروع به ارسال توصیه‌های برنامه‌های دیگری که احتمالاً دوست دارید بر اساس پاسخ‌هایتان می‌دهد. هر نمایش در لیست توصیه‌ها دارای یک امتیاز "با ارزش" است که نشان می‌دهد چقدر احتمال دارد که آن را دوست داشته باشید. (می‌توانید این نمایش‌ها را در بخش «شایسته» برنامه بیابید.) با کلیک کردن روی علامت مثبت، توصیه‌هایی را به فهرست تماشای خود اضافه می‌کنید.

  مانند سایر سرویس‌ها، Watchworthy به شما امکان می‌دهد نتایج خود را محدود کنید تا فقط نمایش‌هایی را از سرویس‌هایی که به آنها دسترسی دارید مشاهده کنید. اگر بچه دارید، می‌توانید نمایش‌ها را بر اساس تاریخ پخش، سرویس پخش و ژانر، یا حتی با رتبه MPAA فیلتر کنید. همچنین مجموعه‌ای از محتوای انتخاب‌شده وجود دارد که بر اساس مضامینی مانند Buzz هفتگی، کمدی‌های محل کار، خنده‌دارترین نمایش‌ها یا کمدی‌های بریتانیایی سازمان‌دهی شده‌اند که بر اساس امتیاز ارزشمندشان سازمان‌دهی شده‌اند. وقتی نمایشی را که می‌خواهید تماشا کنید انتخاب کردید، می‌توانید آن را مستقیماً از دستگاه خود یا با ارسال آن به تلویزیون شروع کنید.

   

  اگرچه این شرکت قول داده است که بعداً توصیه های فیلم را به برنامه اضافه می کند، اما امسال این اتفاق نیفتاده است. در حال حاضر، Watchworthy به عنوان یک برنامه اندروید یا iOS در دسترس است، اما این شرکت می‌گوید اواخر سال جاری برنامه‌هایی را برای دستگاه‌های دیگر، از جمله Amazon Fire، Apple TV و پخش‌کننده‌های استریم Roku اضافه خواهد کرد.

   

  Qewd

   

  جدیدترین ورودی این گروه، Qewd یک برنامه رایگان برای دستگاه‌های موبایل اندروید و اپل است که نه تنها به شما کمک می‌کند مکان‌هایی را که نمایش‌ها و فیلم‌ها در حال پخش هستند پیدا کنید، بلکه شامل یک عنصر اجتماعی نیز می‌شود که به شما امکان می‌دهد از شبکه دوستان، خانواده و خانواده خود توصیه‌هایی دریافت کنید. حتی برندها و اینفلوئنسرهایی که دنبال می کنید.

   وقتی برنامه را دانلود می‌کنید، می‌توانید به پلت‌فرم‌های پخش عمده‌ای که مشترک آن‌ها هستید و اغلب استفاده می‌کنید وارد شوید، ژانرهای مورد علاقه خود را وارد کنید، و فهرستی از سرویس‌های رایگان پشتیبانی‌شده توسط آگهی را که استفاده می‌کنید، بررسی کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند فهرست‌های تماشای Qewd گسترده («کمدی‌های مورد علاقه») یا تخصصی («فیلم‌هایی با بازی کیانو ریوز») ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. از آنجایی که Qewd به تمام سرویس های پخش متصل می شود، می توانید نمایش ها و فیلم ها را با یک کلیک تماشا کنید.

   

  علاوه بر کمک به شما در یافتن مکان‌هایی که نمایش‌ها و فیلم‌ها در حال پخش هستند، «Qewd» یک «دربان» - کلمه شرکت - عمل می‌کند که به شما امکان می‌دهد محتوا را نشانک‌گذاری کنید، و به همه سرویس‌هایی که در آنها مشترک هستید، و همچنین TikTok و YouTube دسترسی داشته باشید و تماشا کنید. به طور مستقیم از برنامه شرکت می‌گوید وقتی محتوا از یک سرویس به سرویس دیگر می‌رود، Qewd به‌طور خودکار فهرست‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند و شما را به پلتفرمی که در حال حاضر این عنوان را دارد می‌برد.

   

  مانند سایر برنامه‌ها، Qewd آنچه را که تماشا می‌کنید و دوست دارید پیگیری می‌کند تا بتواند فیلم‌ها را توصیه کند و نشان دهد که فکر می‌کند دوست دارید. اما برای دریافت توصیه‌هایی از خانواده و دوستان برای بخش «آنچه دوستانتان تماشا می‌کنند»، باید دسترسی به مخاطبین خود را با Qewd به اشتراک بگذارید - کاری که ما تصور می‌کنیم همه از انجام آن راحت نیستند.

   از دیگر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به جمع‌آوری ویدیوها از هر نقطه از اینترنت - Reddit، توییتر یا هر وب‌سایتی که می‌خواهید - و ذخیره آن‌ها در لیست پخش خود برای پخش در آینده اشاره کرد. همچنین می‌توانید فهرست‌های تماشای شخصی را تنظیم کنید و آن را با دوستان، اعضای خانواده و همکاران یا در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

   

  تماس با ما

  تلفن : 2233445

  همراه مدیریت : 0912033012

  آدرس : تهران - آرژانتین - خیابان نهم

  شماره تلگرام و واتساپ : 0912122235

  © 2024 تمام حقوق این سایت برای خدمات نظافتی حریم پاک محفوظ می باشد.
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید

  منوی اصلی سایت